OSALE

Kui meie tegevus inspireerib teid ja leiate, et jagate meie rohelist veregruppi, kutsume teid osalema loodushoiu tegevustes. Loodushoid algab just iga inimese isiklikust panusest.

Tegutseme koos!

Oleme just nii jõukad, kui palju suudame loodust väärtustada ja talle tagasi anda. Et oleks, mida edasi anda.

ALGATUS

Põlispuu hoidja

Maaomanik, liitu põlispuu hoidjatega!

Avasta Register

ALGATUS

Maaomanik - tule Wildlife Estates kogukonda.

Wildlife Estate (WE) märgis tähistab maaomanike vabatahtlikku kohustust majandada eluslooduse hoidmist kontrolliva standardi kohaselt. Tule ja ole maaomanik metsiku loodusega.

Taotlemisest WE Euroopas

ALGATUS

Paneme õla alla põlispuude registrile!

Eesti loodusmees Relve ja tema kogutud põlispuude lood leiavad tänapäevase vormi. Pane ka Sina õlg alla!

Põlispuudest Põlispuude hoidja

ALGATUS

Heateokingitus - pesakast lendoravale!

Lendorav on levinud liik Soomes, Venemaal ja USAs. USA ja Soome ekspertidega poolt on välja töötatud sobiv pesakast. Soetame Teie abil lendoravale pesakastid, paigaldame koostöös maaomanikega.

Avasta Anneta

ALGATUS

Korralda meeskonnatöö sündmus looduses!

Kui olete keskkonna- ja sotsiaalsete eesmärkidega ettevõte, kes soovib korraldada näiteks seemnete korjamist, linnupesade või puhkepinkide ehitamist, ühist mustikakorjamist, metsaistutamist või muud, võtke ühendust. Meil on võimalused igas maakonnas.

Avasta Kontaktid

ALGATUS

Metslooma vader

Teie ettevõtte maskott või tootemloom elab looduses, kuid sooviksite tema hoidmist toetada looduses? Metsaomanikel on peidus nii mõndagi põnevat! Vaderiks olemine võimaldab pakkuda linnu- looma- või taimeliigile turvalist keskkonda ning jagada ühiskonna jaoks vajalike hüvede kulusid maaomanikega. Koos jõuame kiiremini ja kaugemale.

Avasta Teeme koos!
Close modal

Logi sisse

või

Kontot veel ei ole?

Loo tasuta konto kohe