KINGITUS LOODUSELE

Me loome võimaluse teha head ja pärandada lastele looduskeskkond.

Tee annetus juba olemasolevatesse fondidesse, loo uus nimeline stipendiumifond või toetada käimasolevaid kampaaniaid.

Toeta

Anneta meie Teadusfondi

Nii Eesti teaduse kui ka liigirikkuse heaks on tarvis jõuda 1%-ni SKP-st. Nii kogumegi Teie abiga annetusi Teadusfondi, et oleks võimalik toetada meie loodusteadlasi. Teadusfondi abil tehtud tööd on avalikud ja kättesaadavad tasuta.

Loen edasi Panusta siin

Kingi

Annetus tähtpäevade puhul

Paludes kingituste asemel toetada mõnda sihtasutuse olemasolevat või teie poolt asutatud fondi, on teil võimalus toetada Fondi ja loodust just Teile olulisel teemal.

Kingi siin

Kingi

Muuda oma pärand mälestusfondiks

Indiaanlaste ütluse järgi saame looduse laenuks oma lastelt. Testamendiga pärandamine on võimalus jäädvustada oma nimi ja panustada tulevaste põlvede keskkonna hüvanguks. Loodushoiu Fond asutab testamendis jäetud juhtnööride põhjal fondi pärandaja soovitud nimega ja soovitud loodushoiu eesmärgil.

Kontakt

Toeta

Loo nimeline fond

Kunagi pole liiga vara hakata mõtlema millise jälje me maha jätame. Alates 50 000 eurost on võimalik asutada nimeline fond, mille vahendeid haldab edaspidi sihtasutus investeerimisest saadud kasumi arvel ning looduse hoidmise eesmärgil.Väiksemate summadega on võimalik asutada fond, mida haldab edaspidi sihtasutus ja millest makstakse loodushoiu toetusi välja igal aastal kokkulepitud summas ja tegevustele kuni fondi vahendite ammendumiseni.

Kontakt

Anneta

Kingitus loodusele

Sihtasutus võtab vastu mitterahalisi varalisi annetusi nagu põllu- või metsamaad, kinnisvara ning väärtpabereid. Mitterahaliste varaliste annetustega seotud küsimuste lahendamiseks palume ühendust võtta sihtasutuse esindajaga.

Kontakt
Close modal

Logi sisse

või

Kontot veel ei ole?

Loo tasuta konto kohe